Çağlayan Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.

Hakkımızda


    ÇAĞLAYAN Gümrük Müşavirliği, dürüstlük ilkesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
   Firmamızın ana prensibi güven, ticari sırların korunması, mutlak müşteri çıkarlarının gözetilerek kaliteli hizmetten ödün vermemektir.
 
  Door to door çalışma prensibini benimseyen firmamız, müşterilerimize hizmet vermek amacıyla, gümrükleme, Uluslararası nakliye hizmeti vermektedir. 
 
   Hizmet verdiği alanda en iyi olma yolunda gayesiyle tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile FİRMAMIZ ;kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek güvenini kazandığı müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumluluğun sınırlarını genişletmeyi misyon edinmiştir.
 
   ÇAĞLAYAN , gururla duyurmaktadır ki, her bölümdeki eğitimli, genç, dinamik personel kadrosuyla ülkemizin önde gelen kuruluşlarına hizmet vermektedir. Ana felsefe olarak kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş ve bu konuda her türlü modern yatırımlarını tamamlamıştır.
 
   Her adımını, yenileşme, modernleşme, ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle planlayan ÇAĞLAYAN teknolojik alt yapısına yaptığı önemli yatırımların ardından kurumsallaşma yolunda önemli bir mesafe daha almış bulunmaktadır. ÇAĞLAYAN , gerekli olan uluslararası kalite belgelerini de alarak müşteri memnuniyeti odaklı işletme anlayışını bir sistematiğe bağlayarak kurum kültürü haline getirme yolunda önemli bir adım atmıştır.
 
   Firmamız İstanbul gümrük müşavirleri derneği üyesi olup, mesleki açıdan ettik değerlere ve prensiplere bağlı kalmayı ilke edinmiştir
 
     Temel Prensibimiz :
 
- Müşterilerimiz çözüm ortağımızdır, hedefleri bizim hedeflerimizdir
- Yapılan tüm işlemlerde etkin ve mükemmel olmaya çabalar ve ''Başarısızlığın mazereti yoktur'' anlayışıyla hareket ederiz
- Yapabileceğimiz ve yapamayacağımız şeyleri ayırt etmek ilk önceliğimizdir
- Sürekli kendimizi inceler, kritik eder, değerlendirir, iyileştirir, yeniler, ve kendimizle rekabet ederiz.
 
Bu temel prensiplerimiz doğrultusunda, sizlere, daha hızlı ve daha iyi hizmet vermek amacıyla “KALİTENİZİ TAMAMLAMAYA” devam etmenin gururunu yaşamaktayız.
 
SAYGILARIMIZLA
ÇAĞLAYAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ